Филтри -

Камиони за шлепување Bedford

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони за шлепување Bedford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување Bedford DLR 4D60 камион за шлепување Bedford DLR 4D60 камион за шлепување Bedford DLR 4D60
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € GBP 8.995 GBP
Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Километража Сила
Обединето Кралство, Newton Wisbech
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се