Воен камион ROBUR LO 2002A rv 1982

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ROBUR
Модел LO 2002A rv 1982
Тип воен камион
Година на производство 1982
Локација Словачка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VP29957
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
воен камион FIAT ATC 81 FIAT ATC 81 цена на барање Воен камион 1985 Италија, Cercola (Na)
воен камион IVECO 115.17 IVECO 115.17 цена на барање Воен камион 1987 1600 км Италија, cercola