Камиони ZIL

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ZIL: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион ZIL 131
7
преговара
Воен камион
Година 1985 Километража 3542 км Сила
Бугарија, Карлово
воен камион ZIL 131
14
3.290 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.576 US$
Воен камион
Година 1986 Километража Сила
Полска, Rembertów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ZIL ММЗ-45021
5
5.000 US$ EUR ≈ 4.601 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 1 км Сила
Украина, смт. Теофіполь
воен камион ZIL 131
9
3.290 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.576 US$
Воен камион
Година 01/1978 Километража Сила
Полска, Rembertów
воен камион ZIL 157
10
3.510 € PLN USD 16.000 PLN ≈ 3.814 US$
Воен камион
Носивост 4500 кг
Година 01/1974 Километража 3602 км Сила
Полска, Rembertów
воен камион ZIL 130 (2)
14
3.290 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.576 US$
Воен камион
Година Километража 4331 км Сила
Полска, Rembertów
камион кипер ZIL 544М
2
преговара
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Украина, Тернопіль
камион со рамна платформа ZIL 431412
2
1.700 US$ EUR ≈ 1.564 €
Камион со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион со рамна платформа ZIL 554
7
4.000 US$ EUR ≈ 3.681 €
Камион со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион-цистерна за млеко ZIL 433362
4
6.500 US$ EUR ≈ 5.981 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина V=5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион-шасија ZIL 496110
5
1.700 US$ EUR ≈ 1.564 €
Камион-шасија
Година 1993 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион кипер ZIL 130 ммз 554
3
преговара
Камион кипер
Година Километража Сила
Украина, Дунаївці
камион со рамна платформа ZIL ZIŁ 157
11
2.632 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.861 US$
Камион со рамна платформа
Година 1975 Километража 18000 км Сила
Полска, Koluszki
камион со рамна платформа ZIL 130
13
2.632 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.861 US$
Камион со рамна платформа
Година 1986-07-07 Километража 14185 км Сила 146 кс
Полска, Koluszki
камион со рамна платформа ZIL ZIŁ 131 rama pod zabudowę długie podwozie 6x6 prosto Z WOJSKA
7
2.632 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.861 US$
Камион со рамна платформа
Година 1978 Километража 20500 км Сила
Полска, Koluszki
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се