Филтри -

Воени камиони ZIL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Воени камиони ZIL

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 5225 кг
Година 1990 Километража 10946 км Сила
Литванија, Dievogala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 1127 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 65000 км Сила
Литванија, Dievogala

Други марки во делот "Воени камиони"

Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Година Километража 2611 км Сила
Белгија, Bertrix
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Носивост 1000 кг
Година 1974 Километража 7487 км Сила
Белгија, Bertrix
аукција 500 €
Година Километража Сила
Германија, Freyung
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 21600 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
10.630 US$ EUR ≈ 9.875 €
Евро Euro 2
Година 2012 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 10.960 €
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 20747 км Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Седишта 9
Година 06/1942 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 80000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.080 €
Година 02/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.400 €
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
172.500 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 42022 км Сила
Данска, Gjerlev
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 107172 км Сила
Данска, Gjerlev
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.080 €
Година 02/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража 60016 км Сила
Данска, Gjerlev
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража 55911 км Сила
Данска, Gjerlev
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи