Филтри -

Камиони Multicar

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони Multicar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Година 2009 Километража 30000 км Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2505 кг
Година 2012-09 Километража 347689 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион кипер
Носивост 2930 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.28 м³
Година 2015 Километража 75294 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Камион кипер
Носивост 2455 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.26 м³
Година 2013 Километража 124635 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Камион кипер
Носивост 2050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1998 Километража 131642 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион кипер
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.2 м³
Година 2012 Километража 92000 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 68900 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 08/2012 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион кипер
Носивост 2640 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2425 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 128639 км Сила
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се