Филтри -

Камиони Mack

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Mack

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.111 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2010 Километража Сила
Турција

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 205000 км Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
аукција 8.633 € NOK 100.000 NOK
Камион кипер
Носивост 15830 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 346513 км Сила
Норвешка, Nesodden
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 1083592 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.76 м³
Година 05/2017 Километража 293400 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 49.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 658500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.780 €
Камион-цистерна
Година 2007 Километража 779000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.670 €
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг
Година 2003-05 Километража 441000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.560 US$ EUR ≈ 9.720 €
Камион-цистерна
Носивост 1400 кг
Година 2011-03 Километража 142000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.490 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
61.220 € PLN 260.500 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 17830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 751000 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 473834 км Сила
Белгија, Berchem-Sainte-Agathe - Sint-Agatha-Berchem
Контактирајте го продавачот
47.800 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 708000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 272284 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 363 км Сила
Белгија, Antwerpen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се