Филтри -

Камиони Kögel

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Kögel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.011 € PLN 18.500 PLN
Камион-шасија
Година 2008 Километража 111 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се