Филтри -

Камиони Kamag

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Kamag

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9900 кг Евро Euro 3
Година 2015 Километража 108867 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9750 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража 138814 км Сила
Германија, Bakum
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 8700 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража 186988 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Камион-контејнер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06-30 Километража 122661 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9700 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража 120747 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
39.850 €
Камион-контејнер
Носивост 9400 кг
Година 2011 Километража 182737 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9750 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се