Филтри -

Камиони International

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони International

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер International Workstar 7600 6x4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 2600 км Сила
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион-шасија
Година 1949 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.500 US$ EUR ≈ 30.860 €
Камион платформа
Година 2002 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 1992 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
35.090 € MXN 650.000 MX$
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Monterrey
Контактирајте го продавачот
38.870 € MXN 720.000 MX$
Камион кипер
Зафатнина 7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Monterrey
Контактирајте го продавачот
46.430 € MXN 860.000 MX$
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 810 км Сила
Мексико, Monterrey
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.510 €
Камион-шасија
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.360 €
Камион платформа
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.870 €
Камион за транспорт на гас
Година 2014 Километража 210000 км Сила
Перу, Cercado de Lima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се