Филтри -

Камиони IFA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони IFA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1980 Километража 70330 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион кипер
Година Километража 1000 км Сила
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.308 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 50000 км Сила
Украина, Великий Бичків
Контактирајте го продавачот
2.574 € HUF 1.000.000 HUF
Камион со церада
Година 1982 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Камион-цистерна
Носивост 4570 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 2992 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
4.247 € HUF 1.650.000 HUF
Камион кипер
Година 1979 Километража Сила
Унгарија, Nyírbátor
Контактирајте го продавачот
2.008 € HUF 780.000 HUF
Камион-цистерна
Година 1988 Километража Сила
Унгарија, Nyírbátor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се