Филтри -

Камиони-ладилници од Германија

Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

192 огласа: Камиони-ладилници од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Носивост 6720 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Километража 819418 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
23.681 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-04 Километража 534940 км Сила
Германија, Regensburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 494032 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.450 € Без ДДВ
Носивост 13250 кг Евро Euro 3 Зафатнина 56.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 687948 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 13840 кг Евро Euro 2 Зафатнина 26.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/1984 Километража 320000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3840 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 318720 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 5430 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 333051 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 950000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5864 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 440000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 7780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 246000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 4730 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 764010 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 1570 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.33 м³
Година 2017 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 8430 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.33 м³
Година 2013 Километража 255154 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³
Година 2010-02 Километража 808874 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2012 Километража 733775 км Сила
Германија, West
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 13100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2017-03 Километража 899713 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 2016-06 Километража 558584 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Носивост 2160 кг Евро Euro 2 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 180172 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Носивост 7574 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2014-06 Километража 532989 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2015-04 Километража 500704 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12.14 м³
Година 2012 Километража 320137 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-01 Километража 136831 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.88 м³
Година 2011 Километража 461557 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 8740 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2013-04 Километража 642365 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³
Година 2006 Километража 364000 км Сила
Германија, Lübbecke
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи