Камион со церада JAC HFC1042L3KT с тентом!

PDF
камион со церада JAC HFC1042L3KT с тентом!
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка JAC
Тип камион со церада
Носивост 3040 кг
Вкупна тежина 5600 кг
Локација Узбекистан Ташкент
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TU29002
Мотор
Сила 108 кс (79 kW)
Евро Euro 3
Оски
Оски 2
Кабина
Клима уред
Сончев покрив
Дополнителна опрема
Церада
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја беж
Дополнителни информации
Руски
печка
обогрев лобового стекла
многофункциональный руль
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со церада MAN TGS 26.400 MAN TGS 26.400 106.900 € Камион со церада 16000 кг Euro 3 Узбекистан, Ташкент
камион со церада JAC N120 JAC N120 42.000 US$ Камион со церада 6500 кг Euro 5 Украина, Святопетрівське
камион со церада GAZ 66 GAZ 66 6.500 € Камион со церада 1986 пружина/пружина Литванија, Dievogala
камион со церада MAN TGL 8.210 BL MAN TGL 8.210 BL 7.900 € Камион со церада 2006-08 510382 км Германија, Bovenden
камион со церада MAN TGA 410 FAHRSCHULE MAN TGA 410 FAHRSCHULE цена на барање Камион со церада 2004-01 276357 км Белгија, Roeselare