Камион-ладилник ISUZU N1R

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
13.400 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел N1R
Тип камион-ладилник
Година на производство 2015
Прва регистрација 2016
Километража 422549 км
Зафатнина 25.4 м³
Нето тежина 3135 кг
Локација Романија Chiajna
Датум на објавување мај 05, 2022
Каталошки број на продавачот 75856
Каросерија
Димензии на каросерија 5.2 м × 2.2 м × 2.22 м
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Зафатнина 2999 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 5
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Меѓуоскино растојание 3900 мм
Предна оска 1
Големина на гуми 205/75R16C
Сопирачки диск
Задна оска 1
Големина на гуми 205/75R16C
Сопирачки диск
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Anvelope: 5% 205/75R16C;0% 205/75R16C
Tip caroserie: Box frigorific
Volum caroserie (mc): 25.4
Descriere caroserie: BOX FRIG LIFT SPATE; GROSIME PERETE IZOLANT 6 CM
Tip: SHORT
colour: ALB
Acest vehicul rulat ISUZU model N1R 4X2
inmatriculat in anul 2016
norma de poluare EURO VI
este disponibil in stoc la pretul de 16.700 EUR
ABS;RADIO;LUMINI INTERIOR;PODEA LEMN
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник ISUZU ISUZU 13.000 US$ Камион-ладилник 2015 48000 км Кина
камион-ладилник RENAULT Master RENAULT Master 12.800 € Камион-ладилник 2014 236717 км Германија, Hilden
камион-ладилник IVECO DAILY 35S13 IVECO DAILY 35S13 15.800 € Камион-ладилник 2014 249736 км Унгарија, Budapest