Камион-автобус MAN Tgx 18.520 + приколка

PDF
PDF
49.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел Tgx 18.520
Тип камион-автобус
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Километража 700000 км
Локација Хрватска Novo Selo Palanječko
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WF32272
Камион MAN Tgx 18.520
Марка MAN
Модел Tgx 18.520
Тип камион-автобус
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Километража 700000 км
Мотор
Марка MAN
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Број на преноси 12
Кабина
Место за спиење 2
Состојба
Состојба половни
Приколка SCHMITZ CARGOBULL Ski 24
Марка SCHMITZ CARGOBULL
Модел Ski 24
Тип приколка
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион-автобус MAN Tgx 18.520 + приколка

Англиски
Kiper pump
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!