Филтри -

Камиони Terberg

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони Terberg

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион кипер
Носивост 29130 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 538768 км Сила
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Rips
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Камион кипер
Носивост 27914 кг Евро Euro 5
Година 2008-11-19 Километража 498759 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион рол кипер
Носивост 26860 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 746155 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14830 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 496314 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30910 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 760500 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Камион рол кипер
Година 2001-06-30 Километража 22079 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22760 кг
Година 1992 Километража 588396 км Сила
Полска, Trzebień
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 19860 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
75.630 € CZK 1.850.000 CZK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 418167 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион рол кипер
Носивост 11930 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 620041 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 23000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 102358 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29270 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17260 кг Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 20120 кг
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
21.680 € PLN 100.000 PLN
Камион кипер
Носивост 29500 кг
Година 2002 Километража 330000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
68.300 € PLN 315.000 PLN
Камион кипер
Носивост 34900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 472743 км Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
32.520 € PLN 150.000 PLN
Камион кипер
Носивост 25820 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 611418 км Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
48.780 € PLN 225.000 PLN
Камион кипер
Носивост 34900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.7 м³
Година 2008 Километража 565070 км Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 31000 кг
Година 2011 Километража 709999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
15.180 € PLN 70.000 PLN
Камион кипер
Година 2000 Километража 54100 км Сила
Полска, Tymowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се