Филтри -

Камиони Saurer

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи

2 огласа: Камиони Saurer

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Воен камион
26998 км
Сила 320 кс (235 kW) Гориво дизел Носивост 10000 кг Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
38777 км
Сила 250 кс (184 kW) Гориво дизел Носивост 6250 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони"

20.000 €
Камион за превоз на дрва
2011
1100000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
2010
520000 км
Гориво дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
2007
311146 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Носивост 11910 кг Оскина конфигурација 6x2
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2020
83000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2021
36818 км
Сила 471 кс (346 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 20600 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
104.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2021
47395 км
Сила 471 кс (346 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 20600 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Камион-шасија
2010
1500000 км
Сила 501 кс (368 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
127.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2024
281 км
Сила 469 кс (345 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за шлепување
2003
377556 км
Сила 250 кс (184 kW) Гориво дизел Носивост 2470 кг
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
2014
729615 км
Сила 551 кс (405 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
2024
200 км
Сила 175 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
2017
263071 км
Сила 145 кс (107 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 880 кг
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
28.999 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
Сила 560 кс (412 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија хидраулично
Шпанија
Контактирајте го продавачот
28.999 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2015
720000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија хидраулично
Шпанија
Контактирајте го продавачот
23.595 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
2011
900000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2013
411000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Камион-ладилник
2010
1350000 км
Сила 561 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12600 кг Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 € Без ДДВ
Камион кипер
1992
899723 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 13500 кг Оскина конфигурација 6x4
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција 3.300 € Без ДДВ
Камион кипер
1991
443993 км
Сила 175 кс (129 kW) Гориво дизел Носивост 10470 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2012
337000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8310 кг Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион кипер
1989
94000 км
Сила 120 кс (88 kW) Гориво дизел Носивост 3500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Камион кипер
1993
578295 км
Сила 190 кс (140 kW) Гориво дизел Носивост 10700 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.100 € Без ДДВ
Камион кипер
1988
1148417 км
Сила 170 кс (125 kW) Гориво дизел Носивост 7990 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи