Филтри -

Камиони Oshkosh

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони Oshkosh

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2022-05-06 Километража 10 км Сила
Холандија, Someren

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 908931 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража 315029 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2011 Километража 477832 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 672609 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 544000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.540 € CZK 1.199.000 CZK
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 416436 км Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2019 Километража 125000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27465 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
80.570 € CZK 1.990.000 CZK
Камион кипер
Носивост 16260 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 238793 км Сила
Чехија, Karlovy Vary
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Камион кипер
Година 09/1997 Километража 379108 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 16.17 м³
Година 2012 Километража 390000 км Сила
Германија, Altrip
Контактирајте го продавачот
11.960 € PLN 52.000 PLN
Камион-шасија
Година 2012 Километража 540000 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2011 Километража 512000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
16.541 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 205898 км Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
аукција 8.748 € NOK 100.000 NOK
Камион кипер
Носивост 14120 кг
Година 2008 Километража 292000 км Сила
Норвешка, Holmestrand
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион кипер
Носивост 8050 кг Евро Euro 1 Зафатнина 5.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/1997 Километража 439000 км Сила
Косово
Контактирајте го продавачот
34.289 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 177.29 м³
Година 2016 Километража 813000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1860 кг Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 262512 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15360 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022-01-19 Километража 84404 км Сила
Чехија, Holubice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи