Филтри -

Камиони MAZ

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони MAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.170 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.170 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер MAZ 651628-521-005 8x4
1
Контактирајте го продавачот
45.800 US$ EUR ≈ 42.160 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501C5 6х4
1
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.630 €
Камион кипер
Година 2022 Километража 37100 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.630 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 30841 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
7.050 € PLN 30.000 PLN
Камион кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Полска, Słupno
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.170 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 6200 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.510 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.230 €
Камион кипер
Носивост 16500 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.030 €
Камион кипер
Носивост 16500 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 118000 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.120 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
38.800 US$ EUR ≈ 35.710 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 37500 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.490 €
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 288000 км Сила
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.630 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2007 Километража 260000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501C5 камион кипер MAZ 6501C5 камион кипер MAZ 6501C5
3
Контактирајте го продавачот
38.800 US$ EUR ≈ 35.710 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 37500 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 183.200 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 51300 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 44287 км Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
7.520 € PLN 32.000 PLN
Камион кипер
Носивост 8650 кг Зафатнина 11150 м³
Година 1997 Километража 88200 км Сила
Полска, Ostrołęka
камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа
3
Контактирајте го продавачот
12 US$ EUR ≈ 11,05 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 300 км Сила
Украина, с. Бзів
нови камион-цистерна MAZ КТ-506
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Камион за превоз на зрна
Година 2008 Километража 500000 км Сила
Украина, Нов. Буг
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.460 €
Камион кипер
Година 2018 Километража 112000 км Сила
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.880 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 2000 км Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.780 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 38000 км Сила
Украина, Киевская обл.
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се