Филтри -

Камиони Lagab

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони Lagab

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.296 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 50000 км Сила
Украина, Великий Бичків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16990 кг Евро Euro 3
Година 2004-07-01 Километража 673868 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10319 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-01 Километража 463332 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Камион кипер
Носивост 6700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6.26 м³
Година 2007 Километража 335063 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.11 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 438988 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.499 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4460 кг Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 560760 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2019 Километража 132500 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
148.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 951000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1993 Километража 774857 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1999 Километража 768050 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
34.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 610243 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион со церада
Зафатнина 120 м³
Година 2014 Километража 750000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Зафатнина 9.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 372000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 573000 км Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 955292 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 1150016 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион за шлепување
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2001 Километража 979201 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража 468573 км Сила
Шпанија, Jerez de la Frontera
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 390622 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³
Година 2014-02 Километража 1145226 км Сила
Германија, Langgöns
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи