Камиони LIAZ

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони LIAZ: 23 огласа
€ 4.000 ≈ € 4.000 ≈ US$ 4.602
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Benešov
€ 3.828 ≈ CZK 99.000 ≈ € 3.828 ≈ US$ 4.404
Камион-цистерна
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 6.148 ≈ CZK 159.000 ≈ € 6.148 ≈ US$ 7.073
Камион кипер
Година 1999 Километража 366000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 4.909,08 ≈ € 4.909 ≈ US$ 5.648
Камион кипер
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Чехија, Strančice
€ 2.982 ≈ € 2.982 ≈ US$ 3.431
Камион фургон
Година 1996-06 Километража 542189 км Сила 286 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.345 ≈ € 2.345 ≈ US$ 2.698
Камион-цистерна
Зафатнина V=16 м³
Година 1989-06 Километража 256143 км Сила 288 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.759 ≈ € 2.759 ≈ US$ 3.174
Камион кипер
Година 1983-06 Километража 471602 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.937 ≈ € 2.937 ≈ US$ 3.379
Камион со церада
Зафатнина V=31.34 м³
Година 1996-05 Километража 101900 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.186 ≈ € 2.186 ≈ US$ 2.515
Камион со церада
Евро Euro 1 Зафатнина V=51.21 м³
Година 1995-06 Километража 850339 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.172 ≈ € 3.172 ≈ US$ 3.649
Камион со церада
Година 1988-06 Километража Сила 288 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.981 ≈ € 2.981 ≈ US$ 3.430
Камион-ладилник
Година 1998-06 Километража 543221 км Сила 280 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.948 ≈ € 1.948 ≈ US$ 2.241
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1988-06 Километража 39554 км Сила 290 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.366 ≈ € 3.366 ≈ US$ 3.873
Камион рол кипер
Година 1989-06 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 17.893 ≈ € 17.893 ≈ US$ 20.586
Камион кипер
Зафатнина V=10.46 м³
Година 1996-01 Километража 199768 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.858 ≈ € 1.858 ≈ US$ 2.138
Камион-шасија
Година 1989-06 Километража 442226 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0