Филтри -

Камиони Kenworth

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Kenworth

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 557000 км Сила
Холандија, Weurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 450360 км Сила
Холандија, Weurt
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2001 Километража 80000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.850 €
Камион за транспорт на гас
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 2000 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.180 €
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
16.250 US$ EUR ≈ 15.340 €
Камион платформа
Година 1978 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се