Филтри -

Камиони GSR

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GSR: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа GSR Podnośnik koszowy zwyżka GSR E 200 T - gwarancja- Windex
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел E 200 T
Година 2013-10-31 Километража 44000 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа GSR E170TJV Basic
10
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 220 кг
Година 2019-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа GSR E160T
14
ВИДЕО
16.760 € PLN USD 75.000 PLN ≈ 18.900 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 79388 км Сила
Полска, Pleszew
возило со дигалка со корпа GSR GSR 149A
10
5.900 € USD ≈ 6.653 US$
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1996 Километража 347 м/ч Сила 90 кс
Италија, Rimini
возило со дигалка со корпа GSR B 180 T
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2020-01-01 Километража 20 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се