Филтри -

Камиони Forland

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Forland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 8.11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 2.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05 Километража 230000 км Сила
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
19.650 € PLN 84.900 PLN
Камион кипер
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Полска, Strzyżew
Контактирајте го продавачот
11.320 € PLN 48.900 PLN
Камион кипер
Година 2018 Километража 770 м/ч Сила
Полска, Strzyżew
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 150200 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Зафатнина 11.04 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05-11 Километража 291000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 19000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³
Година 2014 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 1607379 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 498848 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005-12 Километража 580000 км Сила
Германија, Sulzbach
камион кипер Bedford камион кипер Bedford камион кипер Bedford
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
5.999 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 24.91 м³
Година 1999-06 Километража 573000 км Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Зафатнина 6 м³
Година 2001 Километража 346341 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2014-03 Километража 767000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24065 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2013-07 Километража 283964 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10270 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 792000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9170 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-26 Километража 819500 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 389700 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01-02 Километража 955840 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-30 Километража 827400 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи