Филтри -

Камиони Citroen

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони Citroen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2017 Километража 141190 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2017 Километража 170000 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2018 Километража 120843 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.995 € PLN 17.000 PLN
Камион со церада
Година 2010 Километража 163000 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2018 Километража 177677 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2016 Километража 133797 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2021 Километража 106759 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1030 кг
Година 2013-06 Километража 110875 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2021 Километража 140030 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2020 Километража 58428 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2023 Километража 30 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со завеса
Година 1927 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2015 Километража 47337 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Зафатнина 21.16 м³
Година 01/2022 Километража Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за шлепување
Година 2013 Километража 20000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 49.900 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2018 Километража 169826 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
15.199 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 130000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 253000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 161000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1030 кг Евро Euro 5
Година 2013-06-28 Километража 110875 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 1152 кг Евро Euro 5
Година 2016-02-17 Километража 1871 км Сила
Холандија, Oldebroek
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се