Филтри -

Камиони ATP Trucks

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони ATP Trucks

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.421 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 84000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
89.250 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 119129 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Tortolì
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се