Камион за транспорт на гориво AVIA A 31.1 K(ID5776)

камион за транспорт на гориво AVIA A 31.1 K(ID5776)
Фотографија: камион за транспорт на гориво AVIA A 31.1 K(ID5776)
1/15
€ 1.073
Нето цена
US$ 1.222
Марка AVIA
Модел A 31.1 K(ID5776)
Тип камион за транспорт на гориво
Прва регистрација 2018-06
Вкупна тежина 5990 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID MN14960
Опис
Боја син
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.