Камион со рамна платформа AVIA 31 T N HR (ID 9516)

€ 3.759
Нето цена
≈ US$ 4.248
Контактирајте го продавачот
Марка AVIA
Модел 31 T N HR (ID 9516)
Тип камион со рамна платформа
Прва регистрација 1996-01
Километража 27195 км
Вкупна тежина 5990 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување мар 03, 2019
Каталошки број на продавачот 9516
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 3.85 м, широчина - 2.14 м
Мотор
Сила 88.37 кс (64.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 3596 cм³
Менувачи
Тип рачен
Дополнителна опрема
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја син
Дополнителни информации: германски
Perovani ocel | brzdy Bubnové | dvouosý | bočnice | Taz. Zarizeni | servo | Stav. sedačka | počítadlo km
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
captcha
Слични огласи