Филтри -

Камиони Avia Daewoo

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Avia Daewoo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4020 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2002 Километража 280493 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.490 € Без ДДВ
Продавница на камион
Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 374471 км Сила
Унгарија, Pilisvörösvár
Контактирајте го продавачот
10.370 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7020 кг Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 281000 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
камион кипер Avia Daewoo D30 камион кипер Avia Daewoo D30
2
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2001 Километража 149000 км Сила
Словачка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се