Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO: 92 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO eurocargo 140e25 omars belgian truck
18
Контактирајте го продавачот
43.250 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Модел s6.2000
Година 2015-03-25 Километража 388000 км Сила 185 kW
Белгија
нови камион за шлепување IVECO Trakker AD410T41 z.B. als Bergungs-Fahrzeug
14
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година нов Километража 437 км Сила 409 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за шлепување IVECO 70C18D/P
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1
Година 2020 Километража 35 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување IVECO EuroCargo 120 ML120E25/P
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-04 Километража 411145 км Сила 250 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување IVECO Stralis 360 , EEV , 8X2 , tridem , load 17t , 8,8m long , retard
58
Контактирајте го продавачот
63.720 € PLN 290.000 PLN
Носивост 16430 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување IVECO 130E18D
13
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Falkom
Година 2008 Километража 450000 км Сила 180 кс
Романија, Pitesti
камион за шлепување IVECO DAILY 35C15
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale scarrabile, plateau coulissant
Година 2013 Километража 209650 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale girevole
Година 2010 Километража 134000 км Сила 180 кс
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca gru ,, plateau et fleche
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Doppio piano con forca gru
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale con braccio gru centrale
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
нови камион за шлепување IVECO DAILY 35 C 18
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale verricello nuovo, plateau et treuil neuf
Година 2020 Километража Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO DAILY 72C18
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO DAILY 35C15
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Евро Euro 6 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale scarrabile , plateau coulissant
Година 2018 Километража 109000 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO DAILY 35C15
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca , plateau et panier
Година 2018 Километража Сила
Италија, CUNEO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Претплати се