Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

167 огласа: Камиони-ладилници IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.890 € PLN 185.000 PLN
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Носивост 1925 кг Евро Euro 6 Зафатнина 2998 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2017 Километража 256762 км Сила
Словачка, Nitra
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 940 кг Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 523485 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.490 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5
Година 2016-08-30 Километража 384587 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 247000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2012 Километража 614743 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Година 08/2011 Километража 452141 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Година 08/2010 Километража 414775 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Година 08/2012 Километража 231930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
38.890 € PLN 185.000 PLN
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
аукција 7.001 € DKK 52.100 DKK
Носивост 10400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.71 м³
Година 2017-05 Километража 213961 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3770 кг
Година 2010-09-27 Километража 447000 км Сила
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
15.900 € CZK 379.000 CZK
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 459000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 5
Година 2016-08 Километража 358000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 41.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07 Километража 357000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража 472527 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3530 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-01 Километража 408208 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 69276 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 02/2012 Километража 280000 км Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
31.330 € PLN 149.000 PLN
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 146910 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7520 кг Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 346000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се