Филтри -

Воени камиони IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони IVECO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион IVECO 110 17 kipper
3
14.500 € Без ДДВ
Година 1989-01-01 Километража 43000 км Сила
Холандија, NIEUWEDIEP
воен камион IVECO VM 90
8
цена на барање
Седишта 9
Година 1997 Километража Сила
Италија, cercola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион IVECO  95 E 21
8
цена на барање
Година 1997 Километража 35000 км Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO 75.14
13
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO ACM 90
6
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO MAGIRUS 75.14
6
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO Magirus 75.13
5
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO VM 90
7
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Италија, cercola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се