Филтри -

Камиони за шлепување DAF од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување DAF: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување DAF FA CF75.310 w/ JIGE build and brille
47
Контактирајте го продавачот
30.426 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 410753 км Сила
Норвешка, Tiller
камион за шлепување DAF FA 45.220
4
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 68.900 PLN
Носивост 6750 кг
Година 2008 Километража 370000 км Сила 224 кс
Полска, Czechowice-Dziedzice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за шлепување DAF LF 210
12
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP50C1
Година 2021 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување DAF 95 430 jige sytem : 99 lkw schlepper
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3120 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-01-17 Километража 768444 км Сила 430 кс
Белгија, Bree
камион за шлепување DAF LF 45.220
10
Контактирајте го продавачот
8.852 € PLN 40.000 PLN
Носивост 5930 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2008 Километража 870000 км Сила 220 кс
Полска, Starachowice
камион за шлепување DAF CF 75.310 Hydroplatós Autószállító
12
Контактирајте го продавачот
25.180 € HUF 9.100.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 627893 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување DAF CF85.340
4
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
камион за шлепување DAF  FA75.310 CF*4x2*Abschleppwagen*Manual*8.5T*Euro3
23
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 8545 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2002 Километража 385000 км Сила 228 kW
Норвешка
камион за шлепување DAF CF 65.220 CF 65.220 Sliding platform, crane, liftbar, winch
16
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-07-07 Километража 684000 км Сила 181 кс
Холандија, Groot-Ammers
камион за шлепување DAF CF 85  410
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за шлепување DAF
13
Контактирајте го продавачот
18.370 € PLN 83.000 PLN
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2004 Километража 109000 км Сила 430 кс
Полска, Choszczno
камион за шлепување DAF CF75.290 6X2 RECOVERY TRUCK + EFFER 170S6
17
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-06-14 Километража 609674 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за шлепување DAF LF45.160 AUTO TRANSPORTER - NEUE AUFBAU! - LIER - TUV 6/2020 - T
29
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5
Година 2010-11-19 Километража 498761 км Сила 160 кс
Холандија, Oisterwijk
нови камион за шлепување DAF pomoc drogowa - sama platforma hydrauliczna
7
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 6700 кг
Година 2020 Километража 10 км Сила 134 кс
Полска, Strachosław
камион за шлепување DAF 3300 TURBO INTERCOOLING 6X2 - TOW TRUCK
17
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Носивост 10400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1982-06-28 Километража 705473 км Сила 330 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се