Филтри -

Изотермални камиони IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Изотермални камиони IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Носивост 5770 кг Евро Euro 3 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 911813 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 360333 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 30.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 475000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 374000 км Сила
Словачка, Galanta
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 4300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 590000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2320 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.38 м³
Година 2006 Километража 357000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2004 Километража 682000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Зафатнина 22.98 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4860 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 136000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.800 € PLN 118.900 PLN
Зафатнина 30.55 м³
Година Километража Сила
Полска, Pietrzykowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 3220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.05 м³
Година 08/2013 Километража 360000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2007 Километража Сила
Литванија, Tauragė
изотермален камион IVECO Daily 60C15 изотермален камион IVECO Daily 60C15 изотермален камион IVECO Daily 60C15
3
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 91.69 м³
Година 2006-06-09 Километража 1033888 км Сила
Шпанија, Teruel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се