Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Камиони за транспорт на возила IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.950 € Без ДДВ
Носивост 2110 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 120109 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1180 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 172000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
73.830 € PLN 330.000 PLN
Носивост 11320 кг
Година 2014 Километража 370000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6711 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 144480 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 135000 км Сила
Исланд, Kópavogur
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 143190 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.750 € PLN 200.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел MP GROUP www.mpgol.pl
Година 04/2022 Километража 31000 км Сила
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 04/2015 Километража 527944 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
53.250 € PLN 238.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел MP GROUP
Година 2023 Километража 30 км Сила
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 4 Модел Kuvvetli SK-50
Година 2008 Километража 320000 км Сила
Србија
Контактирајте го продавачот
22.370 € PLN 100.000 PLN
Носивост 2950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 295000 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 650 кг
Година 2008 Километража 388292 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел Rolfo Formula Artic
Година 2008 Километража 1056000 км Сила
Србија, Крагујевац
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 827000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
аукција 3.155 € DKK 23.500 DKK
Носивост 1125 кг
Година 1997 Километража 135000 км Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 8
Година 2008 Километража 800000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
52.350 € PLN 234.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 13 км Сила
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1 Модел Fit-Zel
Година 2013 Километража 922185 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 1999 Километража 815000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
22.350 € PLN 99.900 PLN
Носивост 3200 кг
Година 2012 Километража 165000 км Сила
Полска, Czapury
камион за транспорт на возила IVECO Euro Cargo 80E21 Autotransporter NEU Euro 6 камион за транспорт на возила IVECO Euro Cargo 80E21 Autotransporter NEU Euro 6
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 135468 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел 70C18
Година 07/2021 Километража 31000 км Сила
Полска, Goszczyn
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS430 за делови камион за транспорт на возила IVECO STRALIS430 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Taurage
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се