Филтри -

Камиони со церада IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

120 огласа: Камиони со церада IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 1 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 68103 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 275400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.58 м³
Година 2016 Километража 233253 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Зафатнина 4 м³
Година 2017 Километража 80000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2018 Километража 433500 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 173994 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 922547 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Носивост 3285 кг
Година 2009 Километража 296295 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Носивост 5893 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03 Километража 55330 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 21.12 м³
Година 2006 Километража 302000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
28.440 € PLN 129.000 PLN
Носивост 4465 кг
Година 2016 Километража 496422 км Сила
Полска, Żołynia
камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15 камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 56.98 м³
Година 11/2011 Километража 1200013 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
35.580 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1390 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.6 м³
Година 2017-02 Километража 246294 км Сила
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
27.370 €
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 217000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година Километража 235600 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Носивост 7040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 377000 км Сила
Бугарија, RUSE
камион со церада IVECO 135 17 камион со церада IVECO 135 17 камион со церада IVECO 135 17
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8100 кг
Година 1985 Километража 419999 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
34.180 € HUF 12.700.000 HUF
Година 12/2016 Километража 196800 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 689889 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
камион со церада IVECO 70C18 камион со церада IVECO 70C18 камион со церада IVECO 70C18
3
Контактирајте го продавачот
36.330 € HUF 13.500.000 HUF
Носивост 3160 кг
Година 05/2019 Километража 27000 км Сила
Унгарија, Pécs
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Година 2003-07 Километража Сила
Италија, REGGIO EMILIA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се