Филтри -

Камиони со церада FIAT

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со церада FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 74.800 PLN
Носивост 940 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 258889 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 74.800 PLN
Носивост 940 кг
Година 2017 Километража 256000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 302000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
40.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.25 м³
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 26.48 м³
Година 2021 Километража 261000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 243600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Зафатнина 21.04 м³
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 312900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 26.48 м³
Година 2021 Километража 261000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 243600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се