Филтри -

Камион за превоз на животни IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни IVECO: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO ZETA 50.9 Trasporto Animali Vivi
17
ВИДЕО
7.000 €
Носивост 2250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 103000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за превоз на животни IVECO Daily 65C18A 4x2 Böckmann Performance Sport
9
46.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг
Година 2008-01-01 Километража 128171 км Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
6
цена на барање
Година 01/1996 Километража Сила 150 кс
Италија, Calenzano
камион за превоз на животни IVECO Stralis 400 - KÖPF 3-Stock Viehaufbau
15
17.000 € Без ДДВ
Година 2005-11 Километража 502051 км Сила 400 кс
Германија, Niederfullbach bei Coburg
камион за превоз на животни IVECO 65E14
10
4.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03 Километража 265303 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион за превоз на животни IVECO 120E18
5
19.500 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 389445 км Сила
Италија, Cuneo
камион за превоз на животни IVECO Eurostar 240E42
16
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1996 Километража Сила 420 кс
Италија, Arluno (MI)
камион за превоз на животни IVECO Stralis 480 AS, 6x2, Airco, Analoge tachograaf, 2 layers Animal
6
7.250 € Без ДДВ
Носивост 14465 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06-13 Километража 1029000 км Сила 480 кс
Холандија, Ede
камион за превоз на животни IVECO DAILY 50C15
12
24.040 € HUF 8.750.000 HUF
Година 2009 Километража 75 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO Pferdetransporter
15
47.413,79 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 180000 км Сила 179 кс
Германија, Korschenbroich
камион за превоз на животни IVECO Pferdetransporter
15
89.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 24000 км Сила 179 кс
Германија, Korschenbroich
камион за превоз на животни IVECO 240E48 CURSOR ANIMALI VIVI !!!!
26
18.000 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 895000 км Сила 480 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за превоз на животни IVECO DAILY 35 C 18 Sertésszállító
12
10.850 € HUF 3.950.000 HUF
Година 2010 Километража 323 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO DAILY 35 C 15 Sertésszállító
9
14.010 € HUF 5.100.000 HUF
Година 2013 Километража 88 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO EUROTECH 380 -6X2 - BETAILLERE-DOUBLE ETAGE
12
11.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-09-15 Километража 372939 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се