Филтри -

Камиони фургони IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 385 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

385 огласа: Камиони фургони IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32
3
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 269000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 55.2 м³
Година 2008-08 Километража 743627 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € NOK 40.000 NOK
Носивост 2185 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 150000 км Сила
Норвешка, Eidskog
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 400574 км Сила
Унгарија, Szombathely
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 75000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Носивост 2230 кг Зафатнина 35.28 м³
Година 2010-11 Километража 164477 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 144000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 535778 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Носивост 10020 кг Евро Euro 3
Година 2005-05-20 Километража 224125 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Носивост 4810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-14 Километража 655580 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2015 Километража 277874 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
29.400 € PLN 135.000 PLN
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 7118 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Евро Euro 2
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 360333 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 720000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 389124 км Сила
Италија, Modugno (BA)
камион фургон IVECO Eurocargo 120E18
1
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 331115 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 377000 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2018 Километража 162000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
28.540 € SEK 339.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
камион фургон IVECO 120E17
1
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 259950 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Elversele
Troostwijk NV
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 385 огласа
Прикажи
Претплати се