Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Европа

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAN: 65 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN TGX 26.460 XXL , E6 , MEGA , NEW BODY 2021R - 7,9m , winch , hyd
54
Контактирајте го продавачот
52.740 € PLN 240.000 PLN
Носивост 15320 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 490000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 8.180 , E6 , 70k km , NEW ASSISTANCE BODY 2021 , hydraulic
58
Контактирајте го продавачот
52.300 € PLN 238.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MAN TGL 8.180 , E6 , 90k km , NEW ASSISTANCE BODY 2020 , hydraulic
34
Контактирајте го продавачот
52.300 € PLN 238.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220, NEW BODY, hydraulic ramp, tug, NEW TIR
64
Контактирајте го продавачот
54.930 € PLN 250.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 130000 км Сила 220 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220 / 8.180, NEW BODYS, winch
37
Контактирајте го продавачот
50.100 € PLN 228.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
28
Контактирајте го продавачот
68.120 € PLN 310.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
нови камион за шлепување MAN TGS
2
Контактирајте го продавачот
534.310 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Interstarter
Година 2020-05 Километража 4300 км Сила 367 kW
Германија, Hilden
камион за шлепување MAN TGX 28.540
13
Контактирајте го продавачот
28.350 € PLN 129.000 PLN
Носивост 16150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 603252 км Сила 540 кс
Полска
камион за шлепување MAN TGM 12.240 Falkom Recovery truck
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Носивост 2150 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-08 Километража 588688 км Сила 240 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување MAN
9
Контактирајте го продавачот
23.050 € PLN 104.900 PLN
Носивост 952 кг
Година 2019-08 Километража 49720 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион за шлепување MAN TGL 12 220 EEV / TOW ABSCHLEPP DEPANAGE 3 CARS!
25
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 3575 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-21 Километража 736200 км Сила 220 кс
Холандија, Rijnsburg
камион за шлепување MAN TGM 12.240 - DOKA - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
31
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
нови камион за шлепување MAN TGM 18.340
5
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел INT-16
Година 2021-02 Километража 100 км Сила 340 кс
Словачка, Trnava
камион за шлепување MAN TGE
10
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT 5
Година Километража 28000 км Сила 130 кс
Словачка, Trnava
камион за шлепување MAN TGS
6
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел RTR70 SL
Година 2012 Километража 60500 км Сила 440 кс
Словачка, Trnava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се