Филтри -

Камиони Dennis

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Dennis: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 116850 км Сила 290 кс
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Autoline: 17 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 11500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2009 Километража 95000 км Сила
Франција, FLORANGE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година 2011 Километража 108347 км Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се