Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Шпанија

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи

74 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Шпанија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
22.000 € Без ДДВ
1996
690000 км
Зафатнина 20190 л Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
406000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 16270 кг Зафатнина 21160 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2005
629400 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 15460 кг Зафатнина 19270 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Olloki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
1034000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 15000 кг Зафатнина 19080 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
686681 км
Сила 270 кс (198 kW) Зафатнина 15 м³ Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Godelleta
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
2002
601000 км
Зафатнина 6540 л
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
726000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 17120 кг Зафатнина 21400 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
943000 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 16590 кг Зафатнина 21010 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
690000 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 11260 кг Зафатнина 11500 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
578000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 3 Зафатнина 10700 л
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
473000 км
Сила 165 кс (121 kW) Евро Euro 2 Носивост 7000 кг Зафатнина 6000 л Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
53000 км
Сила 110 кс (81 kW) Евро Euro 3 Носивост 685 кг Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
84000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 2 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1994
121000 км
Сила 480 кс (353 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1989
10623 км
Сила 150 кс (110 kW) Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
200000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 2 Носивост 5885 кг Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1998
500000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 2
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
500000 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 2 Носивост 6790 кг Зафатнина 8400 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
400000 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 4 Носивост 555000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
500000 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
687000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 2 Зафатнина 12000 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
890000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 3 Носивост 15755 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
460000 км
Сила 205 кс (151 kW) Евро Euro 3 Носивост 6820 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
550000 км
Сила 143 кс (105 kW) Евро Euro 3 Носивост 4359 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
29841 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7810 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи