Филтри -

Камиони KIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони KIA

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
4.162 € HUF 1.650.000 HUF
Камион кипер
Година 09/2009 Километража 148000 км Сила
Унгарија, Kecskemet

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Полска, Zakrzewko
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 7700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2002 Километража 221500 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
38.460 € CZK 949.900 CZK
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 242000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2021-02-19 Километража 77000 км Сила
Холандија, Schiedam
камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1995 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
123.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 367937 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.910 € GBP 11.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража 487462 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 576900 км Сила
Шведска, HISINGS KÄRRA
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10400 кг Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 144350 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 27000 кг Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 444368 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 534000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 715000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2012 Километража 848650 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15925 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-28 Километража 798759 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 47 м³
Година 2017 Километража 516000 км Сила
Шпанија, Blanes
Контактирајте го продавачот
43.710 € PLN 190.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 11240 кг
Година 04/2007 Километража Сила
Полска, Konin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27470 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³
Година 2018 Километража 223000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
80.280 € PLN 349.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 199000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 290 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 470000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
34.289 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 57.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 813000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи