Филтри -

Камиони со рамна платформа KIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со рамна платформа KIA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа KIA Besta K2700
4
690,30 € BGN USD 1.350 BGN ≈ 767,30 US$
Година 2006 Километража 212000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се