Камиони Brimont

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Brimont: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва Brimont Brutt 6.0 T 4x4 Special
12
преговара
Камион за превоз на дрва
Носивост 2290 кг
Година 1990 Километража 187500 км Сила 147 кс
Холандија, Vlissingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се