Филтри -

Камиони со церада ISUZU

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со церада ISUZU: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина
камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG) камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG) камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
56.070 € UZS 636.000.000 UZS
Носивост 3550 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 130 кс
Узбекистан, Тошкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада ISUZU  NQR 71 PL камион со церада ISUZU  NQR 71 PL камион со церада ISUZU  NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
42.230 € UZS 479.000.000 UZS
Носивост 3755 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX
3
Контактирајте го продавачот
70.350 € UZS 798.000.000 UZS
Носивост 7785 кг Зафатнина 32 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се