Филтри -

Камиони-ладилници ISUZU

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници ISUZU: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник ISUZU ISUZU NPR75L-K изотермический фургон нови камион-ладилник ISUZU ISUZU NPR75L-K изотермический фургон
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
38.110 € TRY 399.500 TRY
Година 2017 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.081 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.033 € RUB 750.000 RUB
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
22.880 € RUB 1.900.000 RUB
Година 2013 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.440 € RUB 950.000 RUB
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион-ладилник ISUZU Forward камион-ладилник ISUZU Forward
2
Контактирајте го продавачот
13.250 € RUB 1.100.000 RUB
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.040 € RUB 1.000.000 RUB
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
7.227 € RUB 600.000 RUB
Година 2006 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
16.860 € RUB 1.400.000 RUB
Носивост 15000 кг
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
16.860 € RUB 1.400.000 RUB
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.431 € RUB 700.000 RUB
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
15.660 € RUB 1.300.000 RUB
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.636 € RUB 800.000 RUB
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.384 € RUB 530.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се