Филтри -

Камиони фургони ISUZU

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони ISUZU: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство
камион фургон ISUZU FVR 34 Q
1
Контактирајте го продавачот
74.540 € UZS 874.000.000 UZS
Носивост 8800 кг Зафатнина 33 м³
Година Километража Сила 240 кс
Узбекистан, Тошкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.1 м³
Година 2015-10 Километража 251274 км Сила 190 кс
Германија, Oberhausen
нови камион фургон ISUZU тент
1
Контактирајте го продавачот
43.920 € UZS 515.000.000 UZS
Носивост 4400 кг Евро Euro 2
Година 12/2021 Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.1 м³
Година 2016-12 Километража 355332 км Сила 190 кс
Германија, Oberhausen
камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal)
3
Контактирајте го продавачот
68.660 € UZS 805.000.000 UZS
Носивост 7580 кг Зафатнина 32 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
41.190 € UZS 483.000.000 UZS
Носивост 3995 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
54.330 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 3490 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU NMR 77E
1
Контактирајте го продавачот
38.550 € UZS 452.000.000 UZS
Носивост 2050 кг Зафатнина 14 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.1 м³
Година 2015-10 Километража 309607 км Сила 190 кс
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Грција, Σινδοσ Θεσσαλονικη
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се