Камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A

PDF
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 2
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 3
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 4
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 5
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 6
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 7
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 8
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 9
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 10
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 11
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 12
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 13
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 14
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 15
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 16
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 17
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 18
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 19
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 20
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 21
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 22
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 23
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 24
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 25
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 26
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 27
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 28
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 29
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 30
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 31
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 32
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 33
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 34
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 35
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 36
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 37
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 38
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 39
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 40
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 41
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 42
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 43
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 44
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 45
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 46
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 47
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 48
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 49
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 50
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 51
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 52
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 53
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 54
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 55
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 56
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 57
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 58
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 59
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 60
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 61
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 62
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 63
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 64
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 65
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 66
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 67
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 68
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 69
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 70
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 71
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 72
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 73
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 74
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 75
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 76
камион фургон Isuzu Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A слика 77
Заинтересирани сте за огласот?
1/77
PDF
14.500 US$
≈ 13.350 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Isuzu
Модел:  Giga large Aluminum Wing LKG-CYJ77A
Тип:  камион фургон
Година на производство:  2011
Километража:  809490 км
Носивост:  13200 кг
Нето тежина:  24910 кг
Вкупна тежина:  38110 кг
Локација:  Јапонија Chiba ken
Датум на објавување:  повеќе од 1 месец
Autoline ID:  YV32307
Опис
Вкупни димензии:  11.9 м × 2.4 м × 3.7 м
Каросерија
Димензии на каросерија:  9.5 м × 2.4 м × 2.5 м
Мотор
Марка:  6UZ1
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  рачен
Кабина
Десен волан: 
Место за спиење: 
Хидрауличен серво управувач: 
Клима уред: 
Контрола на клима: 
Алармен систем: 
Централна брава: 
Сигнални сирени: 
Фарови за магла: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  CYJ77A-700****
Боја:  темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

DAF CF65.250 14.850 € Камион фургон 2011 699302 км Белгија, Wingene
MAN TGL 8.180 13.400 € Камион фургон 2011 636046 км Полска, Sierakowice
MAN TGL 8.180 12.800 € Камион фургон 2011 637968 км Полска, Sierakowice