Филтри -

Камиони фургони FIAT

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони FIAT: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FIAT DUCATO 35 130CV
3
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT SCUDO 2.0 JTD Crew Cab
19
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 236758 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FIAT DUCATO MULTIJET 130 Vehicule A Temperature Positive
37
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 99203 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион фургон FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 16V
37
аукција аукција
Година 2014-03-01 Километража 83734 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон FIAT DUCATO
9
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Италија, cercola
камион фургон FIAT Ducato 2.3 Maxi
6
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 33.15 м³
Година 2017 Километража 76428 км Сила 130 кс
Франција, Ormoy
камион фургон FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 16V
36
аукција аукција
Година 2014-02-20 Километража 110708 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 16V
37
аукција аукција
Година 2014-08-15 Километража 234000 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон FIAT DUCATO 35
4
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 17.89 м³
Година 2015 Километража 114000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO MAXI 3.5L
4
19.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 160000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Pritsche Plane 8EP + LBW
12
32.750 € Без ДДВ
Зафатнина 21.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Koffer mit LBW Klima Tempomat SOFORT
10
33.545,69 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020-09 Километража 200 км Сила 148 кс
Германија, Schöpstal
камион фургон FIAT Ducato Van
24
ВИДЕО
19.280 € SEK 195.000 SEK
Година 2016 Километража 141000 км Сила
Шведска, Stockholm
камион фургон FIAT Ducato
25
15.360 € PLN 69.900 PLN
Носивост 660 кг Зафатнина 23.22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01 Километража 160950 км Сила 130 кс
Полска, Daleszyce
камион фургон FIAT Ducato
25
15.360 € PLN 69.900 PLN
Носивост 660 кг
Година 2016-01 Километража 160950 км Сила 130 кс
Полска, Daleszyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се