Филтри -

Камиони-ладилници FIAT

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници FIAT: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник FIAT Ducato, Xarios 600MT, FRAX 05/2022
18
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 850 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11.43 м³
Година 2010-03 Километража 202448 км Сила 101 кс
Германија, Trier
камион-ладилник FIAT DUCATO MAXI 150 MJT
26
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 11.94 м³
Година 2012-02 Километража 318909 км Сила 148 кс
Германија, Hannover
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник FIAT 250C 4x2
25
Побарајте цена
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Ocana
камион-ладилник FIAT DUCATO FRIOTERMIC 7 PALETS
15
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Година 2020-07 Километража 50 км Сила 150 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
нови камион-ладилник FIAT DUCATO FRIOTERMIC BOX 6 PALETS
12
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Година 2021-03 Километража 11 км Сила 150 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
камион-ладилник FIAT Ducato
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража 266000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник FIAT DUCATO KONTENER
34
Контактирајте го продавачот
12.371 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 229190 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник FIAT Ducato, 2.3
18
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 865 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11.1 м³
Година 2012-09 Километража 266662 км Сила 131 кс
Германија, Trier
камион-ладилник FIAT Ducato
18
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 9.59 м³
Година 2011-04 Километража 343678 км Сила 101 кс
Германија, Trier
нови камион-ладилник FIAT Ducato Maxi 35 Pack Clima / Congelación -20ºC
13
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2020-07 Километража 10 км Сила 150 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
камион-ладилник FIAT DUCATO H1 ISOTERMICO+FRIGO
5
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2017-01 Километража 242047 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион-ладилник FIAT FA 45.210 ONLY 150 000km, EURO 5 EEV, CARRIER
20
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.27 м³
Година 2010-07 Километража 153970 км Сила 207 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник FIAT FA 45.210 ONLY 150 000km, EURO 5 EEV, CARRIER
20
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2010-07 Километража 153970 км Сила 207 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник FIAT 79 10 1A Kühlkoffer
9
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23.4 м³
Година 1995 Километража 141000 км Сила
Германија, München
нови камион-ладилник FIAT Ducato Maxi Kühl-Koffer 8 PAL bis 0 Grad
13
Контактирајте го продавачот
32.314,66 € Без ДДВ
Зафатнина 18 м³
Година 2020-09 Километража 5 км Сила 177 кс
Германија, Schöpstal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се